17 лютого 2020 р. Луганський державний медичний університет, кафедра стоматології, Сєвєродонецький міський центр зайнятості разом з ПП «Естетик-центр» здійснили профорієнтаційний захід.

  Сьогодні з метою розширення інформованості учнів про світ професій та здійснення допомоги дітям в свідомому професійному самовизначенні була проведена екскурсія медичним центром. 23 учня 9-А класу СЗШ N16 були ознайомлені з професіями медичної сфери, отриманням спеціальної медичної освіти, функціональними обов‘язками, організацією робочих місць, перспективою працевлаштування. Діти могли спостережувати за роботою лікарів, середнього та молодшого медичного персоналу,задавали питання. Асистенти кафедри стоматології представили спеціальності, за якими проводиться навчання в нашому закладі вищої освіти, розповіли перспективи та переваги навчання в ДЗ «ЛДМУ».

  Такі професіографічні екскурсії дуже важливі для популярізації та підвищення престижу медичних професій серед учнівської молоді.

005
006
007
008

 

003  6 травня 2021 р. кафедра стоматології  та кафедра нормальної анатомії  Луганського державного медичного університету здійснили спільний профорієнтаційний захід з метою розширення інформованості учнів про світ професій та здійснення допомоги дітям в свідомому професійному самовизначенні.

  Учні 10-А та 11-А класу СЗШ N16 були ознайомлені з професіями медичної сфери, отриманням спеціальної медичної освіти, функціональними обов‘язками, організацією робочих місць, перспективою працевлаштування. Дітям надана вичерпна інформація щодо вишу, де можна оволодіти спеціальностями «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація», викладачі кафедр ДЗ «ЛДМУ» розкрили перспективи та переваги навчання в нашому виші.

  Асистент кафедри стоматології, кандидат мед. наук Загайнова Наталя, завідувачка кафедри нормальної анатомії, кандидат мед. наук, доцент Скрябіна Олена та завідувачка кафедри стоматології, кандидат мед. наук Паталаха Олена розповіли учням багато цікавої інформації, яка точно знадобиться учням під час вирішення проблеми вибору професії, продемонстрували фантоми та анатомічні препарати, на яких проводиться навчання, деякі з яких були виготовлені руками студентів. 

  Такі заходи дуже важливі для популярізації та підвищення престижу медичних професій серед учнівської молоді.

005
006
007