goncharova

ГОНЧАРОВА СВІТЛАНА СЕРГІЇВНА
начальник планово-економічного відділу

АДРЕСА

93012, м. Рубіжне, вул. Будівельників, 32
Тел./факс: (06453) 6-17-32
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Положення про відділ

Основні функції планово-економічного відділу:

1. Проведення розрахунків планових показників за напрямками використання бюджетних коштів на утримання університету на підставі аналізу доходів у розрізі джерел їх надходження та видатків за видами діяльності.

2. Підготовка документів для проведення розрахунків планових показників, бюджетних запитів.

3. Складання проектів кошторисів доходів і видатків по загальному та спеціальному фондах в розрізі бюджетних рограм, затвердження річних кошторисів у МОНУ.

4. Складання економічно обґрунтованих калькуляцій собівартості платних послуг, що можуть надаватися університетом відповідно до законодавства.

5. Участь у складанні щоквартальної та місячної фінансової звітності з виконанням кошторису університету, з питань оплати праці, кількісного та якісного складу працюючих.

6. Підготовка розрахунків по визначенню чисельності ставок науково-педагогічного персоналу для надання їх у МОНУ.

7. Складання штатних розписів та змін до них.

8. Візування заяв з прийому на роботу відповідно штатного розпису в частині встановлення оплати та відповідності вакантних посад. 

9. Підготовка наказів з основної діяльності університету в разі законодавчо обгрунтованого підвищення розмірів заробітної плати.

10. Складання державної статистичної звітності в порядку, встановленому законодавством по операціях з виплати заробітної плати.

11. Вивчення можливих ризиків у веденні фінансово-господарської діяльності, забезпечення відповідних структурних підрозділів університету інформацією для прийняття обґрунтованих управлінських рішень.

12. Усунення порушень і недоліків, виявлених під час контрольних заходів, проведених державними органами, що уповноважені здійснювати контроль за дотриманням вимог бюджетного законодавства.

 

Положення про порядок надання платних освітніх та інших послуг, які надаються ДЗ ЛДМУ

Перелік платних послуг