goncharov

ГОНЧАРОВ ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ
Голова Ради молодих вчених ДЗ «ЛДМУ», 
кандидат хімічних наук, доцент

 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   Рада молодих вчених ДЗ «Луганський державний медичний університет» (далі – ДЗ «ЛДМУ») створена з метою всебічного сприяння науково-дослідній роботі, винахідницькій та творчій діяльності аспірантів, студентів та молодих вчених, забезпечення системного підходу до підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу університету.

   У своїй діяльності, Рада молодих вчених ДЗ «ЛДМУ» керується Указом Президента України №315 «Про додаткові заходи щодо підтримки молодих вчених», Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про інноваційну діяльність», Постановами і Розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Положенням про Міністерство освіти і науки, Статутом ДЗ «ЛДМУ», Положенням про Раду молодих вчених ДЗ «ЛДМУ» та іншими нормативними документами, що регламентують освітню і наукову діяльність в Україні.

   Рада молодих вчених - це постійно діючий орган самоврядування, покликаний сприяти професійному становленню, накопиченню досвіду, творчому зростанню, максимальному використанню наукового потенціалу молоді ДЗ «ЛДМУ».

1. Запрошуємо до участі в конференціях, які відбудуться в Тернопільському Національному Медичному Університеті імені І.Я. Горбачевського МОЗ України. Конференції також розміщені на сайті університету за посиланням: https://conference.tdmu.edu.ua/index.php/index/index/index/index