АДРЕСА:

м. Рівне, вул. 16 Липня, буд. 36 (8-поверх)
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Положення про юридичний відділ

   Основним завданням юридичного відділу є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог актів законодавства, а також представлення інтересів в судах.

Юридичний відділ університету:

  • Забезпечує правильне застосування в установі нормативно-правових актів та інших документів, подає керівникові пропозиції щодо вирішення правових питань, пов’язаних з діяльністю установи.
  • Розробляє та бере участь у розробленні проектів, актів, інших документів з питань діяльності установи.
  • Проводить юридичну експертизу проектів, актів та інших документів, підготовлених структурними підрозділами установи, погоджує (візує) їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів або осіб, що їх заміщують. У разі виявлення невідповідності проекту, акту чи іншого документа вимогам законодавства подає заінтересованому структурному підрозділу вмотивовані пропозиції щодо приведення його у відповідальність із законодавством.
  • Проводить разом із структурними підрозділами установи роботу перегляду згідно з її компетенцією актів та інших документів з метою приведення їх у відповідальність із законодавством.
  • Інформує керівника установи про необхідність вживання заходів для внесення змін до актів та інших документів, визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування.
  • Організовує роботу, пов’язану з укладанням договорів (контрактів), бере участь у їх підготовці та здійсненні контролю за виконанням, дає правову оцінку проектам таких договорів (контрактів). Проекти договорів (контрактів) погоджуються (візуються) юридичною службою за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів або осіб, що їх заміщують.
  • Бере участь у забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів установи в разі невиконання чи неналежного виконання договірних зобов’язань.
  • Здійснює контроль за дотриманням структурними підрозділами встановленого на установі порядку пред’явлення і розгляду претензій.
  • Організовує претензійну та позовну роботу, проводить аналіз її результатів.
  • Сприяє своєчасному вживанню заходів до усунення порушень, зазначених у документах прокурорського реагування, судових рішеннях, відповідних документах правоохоронних і контролюючих органів.

ПОЛОЖЕННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАВОВОЇ РОБОТИ В ДЕРЖАВНОМУ ЗАКЛАДІ "ЛУГАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ"