Грантовий проєкт
«Підтримка відновлення та розвитку Луганського державного медичного університету»

15 вересня 2021 року при підтримці в.о. ректора, першого проректора з науково-педагогічної роботи, професора  Сергія Смірнова відбулася робоча зустріч  з представниками Європейського союзу. На зустрічі були присутні:   в.о. керівника відділу з питань співробітництва у Представництві ЄС в Україні Мартін Шредер; спеціаліст зі стратегічного планування Програми з відновлення та розбудови миру – Назарій Атаманчук; керівник програми ««Підтримка ЄС для сходу України» - Станіслав Топольницький.

Від Державного закладу «Луганський державний медичний університет» були присутні: в.о. ректора, перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Сергій Смірнов,  координатор проєкту проректор з наукової роботи, професор Ірина Комаревцева, та члени робочої групи.

Мета проєкту полягає у сприянні соціального, економічного та інтелектуального відновлення Східної України; підвищенні якості вищої медичної освіти та навчальної бази університету. Ця мета буде досягнута шляхом вдосконалення інфраструктури та засобів навчання, розробки навчальних програм, впровадження інноваційних технологій у навчальний процес та відновлення контактів з університетами інших країн для спільних досліджень та академічного обміну.

Цільовими групами  проєкту виступають здобувачі вищої освіти та викладачі університету, та медичні працівники Луганської області.

Очікуванні результати цього проекту:

- покращення інфраструктури та засобів для стаціонарного навчання та ефективного дистанційного навчання;

- поліпшення умов для ефективної роботи адміністративного та викладацького складу, у том числі шляхом розробки навчальних програм, зміцнення співробітництва та зв’язків з суспільством;

- розвинення та покращення служби підтримки здобувачів вищої освіти.

Підтримка ЄС надходить у формі підтримки бюджету, грантів, прикордонного співробітництва та кредитів, а також у формі програм підтримки освіти та громад. Наразі в Україні реалізуються більше 250 різних проєктів ЄС.

Гранти і можливості для фінансування наукових проектів