Ефективною формою співпраці університету з роботодавцями щодо працевлаштування випускників є проведення ярмарку вакансій, мета якого − ознайомлення студентів-випускників та інтернів з переліком вакансій та умовами роботи в медичних та фармацевтичних закладах.

07 грудня 2021 року у Актовій залі Державного закладу «Луганський державний медичний університет» відбувся ярмарок вакансій. На початку заходу ректор університету, професор Сергій Смірнов зазначив, що Ярмарок вакансій − це дуже важлива подія не тільки для університету, але й для Луганської області в цілому.

На ярмарку студенти мали можливість отримати інформацію щодо наявних вакансії та програм працевлаштування, умов праці та умов проживання у тому чи іншому районі Луганської області.

Участь в заході взяли представники роботодавців, зацікавлені в перспективних студентах, а саме:

• КНП Луганської обласної ради «Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер»;
  • КНП Луганської обласної ради «Луганська обласна дитяча клінічна лікарня» (м. Лисичанськ);
  • КНП Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2»;
  • КНП «Біловодський центр первинної медико-санітарної допомоги» Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області;
  • КНП «Новопсковський центр первинної медико-санітарної допомоги Новопсковської селищної ради»;
  • КНП «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня Станично-Луганської селищної територіальної громади»;
  • Комунальне некомерційне підприємство «Міловська центральна районна лікарня» Міловської селищної ради;
  • КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської селищної ради;
  • КНП «Старобільський центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільскої районної ради»;
  • КП «Луганська обласна «Фармація Північ»;
  • Державна служба з лікарських засобів та контрою за наркотиками у Луганській області;
  • Аптечна мережа «36,6»;
  • Аптечна мережа «911».

Ярмарок вакансій – це можливість для студентів-випускників знайти стабільну роботу, а для роботодавців – підібрати кваліфікованих медичних та фармацевтичних фахівців.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo