Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» реалізовує XXIII Міжнародну програму «Студентська республіка» на тему: «Інакша Україна — для Нового світу».

Метою програми є сприяння зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадянської участі та демократичних цінностей, а серед завдань програми є виховання громадянського патріотизму.

Міжнародна програма проходить у декілька етапів:

• регіональний рівень (травень-липень)
  • міжнародний (всеукраїнський) фінал  (до Дня Незалежності України, 21-24 серпня 2021 року)

Інформацію про програму  розміщено на сайті: http://studrespublika.com/game.php

Щоб взяти участь у будь-якому з рівнів програми, необхідно обов’язково пройти онлайн-ресстрацію за адресою: studrespublika.com

Координатор мережі Студреспубліки - Щерба Олександр, телефони: (044) 529- 13-75, (063) 267-44-90, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..