До Вашої уваги календар міжнародних медичних подій, які відбудуться навесні 2022 року

Вхід безкоштовний, реєстрація обов'язкова!

перейти на сайт
 

12–14 квітня | Київ, ВЦ АККО Інтернешнл

Події з Лабораторної медицини

Виставка комплексного забезпечення медичних лабораторій

На стендах компаній будуть представлені новинки лабораторного обладнання, комплексні рішення для медичних лабораторій, мобільні лабораторії, мікроскопи, аналізатори, лабораторні меблі та посуд, інструментарій та витратні матеріали, реагенти, індикатори, тест-системи та реактиви, засоби індивідуального захисту, спецодяг та інше.

зареєструватися
 
детальніше

Міжнародний конгрес з Лабораторної медицини

Це можливість для спеціалістів лабораторної діагностики підвищити професійний рівень та компетенцію. Під час науково-практичних заходів відбуватимуться професійні школи, конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи присвячені фундаментальним та прикладним дослідженням, а також питанням розвитку лабораторної медицини.

Конгрес внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2022 році», затвердженого НАМН та МОЗ України. Учасники науково-практичних заходів Конгресу отримають сертифікати підвищення кваліфікації, які надають бали за критеріями нарахування балів безперервного професійного розвитку (БПР).

зареєструватися
 
детальніше