Доброго дня, шановні колеги

  3 грудня 2021 року відбудеться інформаційний день «Horizon Europe Launch Day in Ukraine», головна мета якого – проінформувати потенційних учасників Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» та комплементарної до неї Програми з досліджень та навчання Європейського співтовариства з атомної енергії про умови участі, а також можливості програм. 

  До інфодня запрошуються провідні вчені, дослідники, інноватори, представники влади, малого, середнього бізнесу та всі зацікавлені.

  Захід триватиме з 12:00 до 18:30 за київським часом.

  Інфодень  відбудеться у змішаному форматі: офлайн (до 100 учасників) і онлайн. Для обох видів участі потрібна попередня реєстрація за посиланням, що відкрита до 21:00 2 грудня 2021 року (четвер). 

  Звертаємо увагу, що долучитися до офлайн події зможуть лише перші 100 зареєстрованих учасників. Вони отримають докладну інформацію про місце заходу та повинні будуть надати COVID-сертифікати або тести відповідно до карантинних вимог. Для перших 150 зареєстрованих учасників передбачені сертифікати від МОН.

  Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН українською мовою, а також YouTube-каналі МОН українською та англійською мовами. Під час заходу буде забезпечено синхронний переклад.

  Учасники події зможуть дізнатися та обговорити:

  • нові пріоритети, структури та напрями дев’ятої програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа»;
  • європейські та національні інструменти підтримки досліджень та інновацій в Україні;
  • нові глобальні та індустріальні виклики, що постануть перед світовою спільнотою протягом наступного десятиліття.

Попередній порядок денний: українською (shorturl.at/iwCS2) та англійською (shorturl.at/vCDO8)