Доброго дня, шановні колеги

До 30 листопада (вкл) проходить набір текстів для видання у вигляді Глави в німецькій монографії «Prospektive globale wissenschaftliche Trends '2021 / Prospective global scientific trends' 2021» Серія монографій "European Science" (Німецьке видавництво, Карлсруе, німецький ISBN, DOI по главам!, IndexCopernicus, GoogleScholar) + одночасна участь у науковому симпозіумі.

Обсяг окремої Глави - від 10 стор.

!!!До 1 грудня стара вартість!!!

Вартість від 61грн за 1 стор та БОНУС (економія 100 $): Автору глави 25 і більше стр. Надаватиметься знижка 100% на отримання Сертифікату учасника Міжнародного наукового проекту з включенням до редколегії міжнародних наукових журналів і в оргкомітеті міжнародних наукових конференцій і симпозіумів (Німеччина, Болгарія ...).

В РАМКАХ ЦЬОГО ЗАХОДУ Є НОВИЙ ПОПУЛЯРНИЙ НАПРЯМОК - ВИДАННЯ ВАШОГО ТЕКСТУ (АБО ВАШОЇ ГЛАВИ І ГЛАВ ВАШИХ КОЛЕГ) У ВИГЛЯДІ ОКРЕМІЙ КНИГИ В РАМКАХ «Prospektive globale wissenschaftliche Trends '2021 / Prospective global scientific trends' 2021»

ЧОМУ ВИГІДНО: немає сторонніх авторів, значні знижки, індивідуальний підхід при загальних умовах (цитування, дипломи, програма, доповіді, DOI, ISBN, ISSN серії). Загальний обсяг тексту для окремої книги - від 70 стор.

Знижки від 15% і більше в залежності від обсягу книги

У листі з текстом (текстами / главами якщо з колегами) і заявкою (заявками) вказати, що це для окремої книги.

Завантажити заявку

Завантажити шаблон оформлення тексту

Завантажити інформаційний буклет
Подробиці на сайті SWorld