Шановні Науковці!

До 29 жовтня проходить набір текстів для видання у вигляді Глави у серіях німецьких монографій (Німецьке видавництво, Карлсруе, німецький ISBN, DOI по главам!, IndexCopernicus, Google Scholar)

- "The level of development of technology and technology in the XXI century"

- "Economic development and modern management"

- "The development of the socio-cultural sphere and the health care system in modern society (education, philosophy, literature, art, medicine, pharmaceuticals)"

Обсяг окремої Глави - від 10 стор. Вартість від 61грн за 1 стор

В РАМКАХ ЦЬОГО ЗАХОДУ Є НОВИЙ ПОПУЛЯРНИЙ НАПРЯМОК - ВИДАННЯ ВАШОГО ТЕКСТУ (АБО ВАШОЇ ГЛАВИ І ГЛАВ ВАШИХ КОЛЕГ РАЗОМ) У ВИГЛЯДІ ОКРЕМІЙ КНИГИ В РАМКАХ ЦІЄЇ НІМЕЦЬКОЇ СЕРІЇ.

ЧОМУ ВИГІДНО: немає сторонніх авторів, значні знижки, індивідуальний підхід при загальних умовах (цитування, IndexCopernicus, GoogleScholar, DOI, ISBN, ISSN серії). Загальний обсяг тексту для окремої книги - від 70 стор.

Знижки від 15% і більше в залежності від обсягу книги

У листі з текстом (текстами / главами якщо з колегами) і заявкою (заявками) вказати, що це для окремої книги.

БОНУС (економія 100 $):

Автору глави 25 і більше стр. Надаватиметься знижка 100% на отримання Сертифікату учасника Міжнародного наукового проекту з включенням до редколегії міжнародних наукових журналів і в оргкомітеті міжнародних наукових конференцій і симпозіумів (Німеччина, Болгарія ...).

Подробности по тел +380984983225 или по Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До 24 жовтня подовжено набір текстів для участі у науковій міжнародній конференції "International scientific integration ‘2021" (США, ISBN, ISSN, IndexCopernicus, GoogleScholar). У Збірника буде окремий сайт з потезовою публікацією В Дипломі учасника буде вказано 10 годин (корисно для Вашої звітності) Збірник матеріалів конференції буде поданий на реєстрацію в Web of Science Conference Proceedings Citation Index (CPCI)

Вартість: за 15 $ (еквівалент в залежності від країни авторів).
Проста форма заявки та шаблон оформлення доповіді / тез.
Обсяг тексту: 3-5 стор
Робочі мови: англійська (можлива українська, російська)

Оперативно видається Сертіікат-довідка про прийняття Доповіді для участі в конференції та видання в Збірнику.

Деталі на сайті SWorld>>>