Шановні колеги!

  Інформуємо Вас про те, що наша Міжнародна програма успішно стартувала! Ми отримали десятки приємних відгуків від слухачів із теплими словами подяки і підтримки в нашій праці. Ми надзвичайно Вам за це вдячні. Виступи еміра Дубаю Мухаммеда бін Рашида аль Мактума, глави Tesla Елона Маска, президента Франції Еммануеля Макрона, канцлера Німеччини Ангели Меркель, засновників Amazon Джеффа Безоса та Alibaba Джека Ма викликали шалений успіх та фурор! Вони надихають та кличуть Вас йти вперед незважаючи на всі перепони що опинилися на Вашому шляху.

Для всіх охочих зберігається можливість приєднатися до Програми по ходу на тих же умовах.  Ви будете підключені до Міжнародної Програми, лише надішліть нам заявку для реєстрації. Ви нічого не пропустите. Відеозаписи зберігаються протягом 2 місяців!

Ви можете приєднатися до Програми до 14 жовтня включно 2021 р.!

Вручення міжнародних сертифікатів: до 15 жовтня 2021 р.! 

  Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України  № 1/9-696 від 24.07.2020 “Про забезпечення функціонування системи атестації наукових і науково-педагогічних кадрів", зважаючи на пандемію та обмеження при перетині державних кордонів, Ви можете проходити її дистанційно. 

  8 тисяч здобувачів захистили свої докторські та кандидатські дисертації протягом останніх 3 місяців. Для отримання наступних вчених знань їм просто необхідно пройти міжнародне наукове стажування! Ця програма для них!

  Крім того, за вимогами українського законодавства, всі науково-педагогічні і наукові працівники повинні раз в 5 років пройти міжнародне наукове стажування. В багатьох університетах, це нещодавно стало важливою вимогою для продовження контрактів викладачів. Іншим нововведенням стало прописання в контрактах завідувачів кафедр, професорів та викладачів чітких зобов'язань подаватися і вигравати зарубіжні гранти. Це - не легко. Але наша Програма вирішує ці питання.  Вона створена для Вас!

  Беньямін Нетаньяху, Володимир Зеленський,  Стівен Кінг, Ден Браун, Реджеп Ердоган, Джулія Робертс, Джордж Мартін, Френсіс Фукуяма, Салман Рушді, Меріл Стріп,  Скарлет Йохансон, Мадонна,Кріштіану Роналду, Аріана Гранде, Колін Пауелл, Марго Роббі, Том Круз, Деміан Херст, Джефф Кунс, Роджер Федерер, Джиммі Вeйлз, Ліонель Мессі , Альберт Гор,  Сергій Брін та Ларрі Пейдж, Жан Нувель, Річард Бренсон, Кім Кардашьян, Лаура Ковеші, Папа Римський Франциск, Сі Цзіньпінь, Джордж Сороста багато-багато інших знаменитих спікерів розкажуть Вам про навчання, компетентності, досвід, інновації, мотивацію, лідерство, цінності та досягнення, а також поділяться секретами успіху та дадуть відповіді на запитання.

  Концентровані Інтелект, Розум, Успіх, Досвід, Знання, Цінності, Компетентності, Емоції, Досягнення – все це в нашій Міжнародній програмі наукового стажування. Тисячі викладачів і науковців з різних країн світу вже приєдналися до нас. Їм буде про що розповісти своїм студентам, аспірантам і колегам. А Вам справді нецікаво?!

Повна інформація і навчальний розклад Програми за посиланням: 

https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodne-naukove-stazhuvannya

Радимо, не забудьте отримати і зберегти Міжнародний Сертифікат. В ньому:

·          Підтвердження отримання Вами кваліфікації ”Міжнародний Викладач /Старший дослідник“ - для можливості працевлаштування за кордоном і в Україні       

·         Підтвердження надання Вам Міжнародного Гранту №IEG/U/2021/08/12 - для акредитації, атестації та звітності 

·         Підтвердження проходження Вами Міжнародної програми наукового стажування в країнах ЄС та ОЕСР в кількості 180 годин або 6 кредитів ECTS - для отримання вчених звань доцента, професора, підтвердження міжнародного наукового досвіду та успішного продовження контракту

 

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час протягом півтора місяця(зранку, по обіді, ввечері, вночі).

Реєстрація: завершення реєстрації 14 жовтня включно 2021 року через  офіційну електронну пошту Інституту internship@whfpdubai.com

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail

internship@whfpdubai.com

·         Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою та Ім’я і Прізвище англійською, як в закордонному паспорті

·         Своє місто і область

·         Місце роботи і Посаду

·         Свій  e-mail  і Cвій мобільний телефон

2. В темі Вашого листа обов’язково вкажіть – Реєстрація на міжнародну програму наукового стажування!

 Реєстраційний внесок учасника - 2700 гривень.Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 65 800 гривень.

Для порівняння поліські, італійські, прибалтійські програми стажування, присвячені академічній доброчесності або інтеграції до Євросоюзу Вам обійдуться не менше 150-180 євро і мордувати тестами і перевіряти онлайн-присутність будуть по-чорному. Ми в цьому відношенні набагато лояльніші та ліберальні.

P.S. В світлі наступної оптимізації системи вищої освіти і науки та  25% запланованого скорочення вищих навчальних закладів України та 35% викладацького складу це стажування буде гарантувати Вам робоче місце, працевлаштування, продовження контракту та кар’єрні перспективи в України або поза її межами.

Ті, хто сьогодні пройдуть цю Програму, з високою долею ймовірності збережуть свої робочі місця та завтра замінять на  посадах тих, хто її не пройшов. Ви з нами?!

З щирою повагою та надією на подальшу співпрацю, Оргкомітет Програми

Координатор в Україні Міжнародної програми наукового стажування, доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович,  моб. (066) 84 -97- 595