Вельмиповажні колеги!

Запрошуємо вас до участі у ХVІ-й Міжнародній науково-практичній конференції „Вища освіта України у контексті інтеграції до європейського освітнього простору” яка відбудеться 25-28 листопада 2021 року в м. Київ (Україна).

Напрями роботи конференції: 

Болонський процес і перспективи розвитку освіти в Україні, Європі та світі
Управління якістю освіти: досвід, інновації, моніторинг
Новітні засоби навчання і виховання: проблеми впровадження та стандартизації
Сучасний освітній менеджмент: економічні та організаційні засоби реалізації в Україні, Європі, світі
Психологічні, педагогічні та організаційні умови запровадження європейських стандартів вищої освіти
Філософія та психологія освіти
Послідовність середньої та вищої освіти як загальноєвропейський стандарт
Освіта дорослих та післядипломна освіта в Україні й сучасному світі
Освіта в умовах пандемії: виклики сьогодення
У роботі конференції візьмуть участь фахівці з України, Білорусі, Польщі, Росії, Італії, США, Словаччини, Німеччини.
Спеціальні гості – експерти Європейської комісії з питань освіти і культури, представники міжнародних освітніх програм.

 

Традиційно у Програмі Конференції:

НАВЧАЛЬНО ДЕМОНСТРАЦІЙНА СЕСІЯ «Інноваційні методи викладання, навчання, менеджменту:
новітні світові практики» (з правом отримання Сертифікату про підвищення кваліфікації (окремий Інфолист))
ТРЕНІНГ-МАРАФОН «Навчання – Якість - Моніторинг», що презентуватиме всі сучасні напрями
тренінгової та коучингової практики для освітян (Сертифікат участі/навичок (окремий Інфолист))

Формати проведення ON-LINE та OFF-LINE (за позитивних епідеміологічних умов)):
Chamber Plaza (Конгрес-хол Grand Hall - вул. Велика Житомирська, 33 Проїзд: метро "Золоті Ворота")
Бізнес-Конгрес-центр «101 Tower» (Конгрес-хол «Київ» - вул. Льва Толстого, 57. Проїзд: метро «Університет», «Вокзальна»)

Початок роботи: 10-00 Початок реєстрації: 9-00
За матеріалами конференції планується підготовка та видання 2-х збірників наукових праць: І - вітчизняного ФАХОВОГО наукового видання з педагогічних, психологічних та філософських наук, включеного до реєстру фахових видань МОН (ВАК, ДАК) України, а також ІІ – МІЖНАРОДНОГО періодичного видання, включеного до науко-метричних баз Index Copernicus International, GoogleAcademy, BazHum, Biblioteka Narodova (Polska); завершення нострифікації в SCOPUS. Заявки на участь і тексти статей, включаючи авторську довідку та анотацію (із зазначенням ключових слів, а також назви статті, ПІБ та авторських даних) українською, російською, англійською та польською мовами, оформлені відповідно до вимог ВАК (ДАК) України, прохання надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 16 листопада 2021 р. включно – зазначивши, до якого збірника (вітчизняного чи міжнародного) подається стаття. Список використаних джерел подається в оригіналі та транслітерацією. Всі матеріали проходять попереднє рецензування – за наукометричним стандартом. Параметри сторінки: верхнє, нижнє, праве поля – по 2 см.; ліве поле – 3 см; шрифт Times New Roman, 14-й кегль, міжрядковий інтервал – 1,5. Мінімальна кількість сторінок – 10 (вітчизняне) та 12 (міжнародне). Вартість публікації статті визначається з розрахунку 60 грн. за сторінку (вітчизняне видання) та 85 грн. за сторінку (міжнародне видання). Редагування/переклад текстів англійською та польською мовами сплачується додаткового (за потребою). Окремо сплачується вартість друкованого примірника міжнародного видання (20 євро – в гривнях у перерахунку за курсом Нацбанку на момент оплати). Всі матеріали проходять попереднє рецензування; автори матимуть можливість доопрацювання поданих матеріалів. Авторська довідка: ПІБ, науковий ступінь, учене звання, посада, місце роботи (повна назва установи, місто), телефони, контактна адреса, е-mail. Робочі мови форуму та публікацій: українська, англійська, російська, польська. Матеріали з технічним/електронним перекладом не приймаються.
Збірник матеріалів (комплект чи відповідний том) можна буде отримати/придбати під час реєстрації або упродовж Конференції. Також збірник можна отримати Укрпоштою, підтвердивши згоду на сплату поштових послуг.

Просимо учасників всіх заходів форуму зареєструватись за посиланнями:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScOcpd79Ob1_-OLfJYl35tF_4JAhEMCN3lAdJeeo1JDyYh2Pw/viewform
Просимо до 20 листопада 2021 року підтвердити приїзд та потребу в забезпеченні проживання (за можливості участі OFF-LINE).

Організаційний внесок участі у конференційних заходах 450 грн. та сплату за вартість статті (відповідно до кількості сторінок) просимо перерахувати на рахунок: UA723510050000026006037494701 в ПАТ „УКРСИББАНК” м. Київ, МФО 351005, код ЄДРПОУ – 33498600, МЕА «Консалтинг і Тренінг» (призначення платежу: організація і проведення нау­ко­­­вої конференції). Обов’язковим є надсилання квитанції про сплату (сканована копія) разом із текстом статті чи заявкою на участь.