Кафедра анатомії людини завжди відноситься відповідально до проведення профорієнтаційної роботи впродовж всього навчального року. Викладачі кафедри проводять наступні заходи: День відкритих дверей, екскурсії до музею кафедри; відвідування закладів середньої освіти, медичних коледжів Луганської області для поширення інформації про ДЗ «ЛДМУ» серед випускників.

  Співробітники кафедри анатомії людини у 2020-2021 н. р. прийняли активну участь у проведенні профорієнтаційної роботи в дистанційному режимі:

  1. Створення презентаційного матеріалу (відеоролику) за тематикою кафедри для абітурієнтів. Цей відеоролик розмістили на сайті університету, у соціальних мережах: Фейсбуці, Інстаграмі, а також на Ютуб каналі кафедри- «Анатомія ЛДМУ». Були залучені студенти 1, 2 курсів для розповсюдження підготовленого презентаційного матеріалу серед учнів 11 класів, студентів медколеджів у соціальних мережах, соціальних групах.
  2. Асистент Шаповалова О. О. надала в електронній формі інформаційні матеріали закладам середньої освіти: Марківська гімназія,

  Ліснополянська ЗОШ, Урзуфська ЗОШ, ЗОШ № 49 м. Луганськ, із проханням поширювати у соціальних мережах інформацію для абітурієнтів ДЗ «ЛДМУ» м. Рубіжне.

  На електронні адреси закладів середньої освіти, медичних коледжів Луганської області співробітниками кафедри анатомії людини були надіслані електронні листи з проханням посприяти у профорієнтаційній роботі.

001
002
003

  6 травня 2021 р. кафедра анатомії людини разом із кафедрою стоматології ДЗ  «Луганський державний медичний університет»  здійснили спільний профорієнтаційний захід з метою інформованості учнів щодо вибору професії, здійснення допомоги в професійному самовизначенні.

  Викладачі надали вичерпну інформацію щодо ДЗ «ЛДМУ», де можна оволодіти спеціальностями «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація», розкрили перспективи та переваги навчання в нашому вищому навчальному закладі.

  Доцент Скрябіна Олена та викладачі кафедри стоматології розповіли учням 10-А та 11-А класу СЗШ N 16 багато цікавої інформації  для вирішення проблеми вибору професії, продемонстрували фантоми та анатомічні препарати (деякі з яких були виготовлені руками студентів), які використовуються  у навчальному процесі.

  Проведення таких заходів дуже важливі для підвищення престижу медичних професій серед учнівської молоді.

004

Профорієнтаційна робота кафедри анатомії людини

  Співробітники кафедри анатомії людини приділяють увагу всім видам запланованої роботи. Одним з напрямків діяльності кафедри безумовно є профорієнтаційна робота, а саме заходи щодо обізнаності майбутніх абітурієнтів про навчання у ДЗ «ЛДМУ» та розширення інформованості відносно професій лікаря і фармацевта.

  20 січня 2022 р. представники Державного закладу «Луганський державний медичний університет» у складі доцента кафедри анатомії людини Олени Скрябіної, відповідального секретаря Приймальної комісії Олександра  Янчевського та здобувачки вищої освіти третього року навчання Єлизавети Карпенко провели зустріч із учнями 10-х класів Кремінського ліцею № 5.

  Представники ДЗ «ЛДМУ» представили презентаційні матеріали, надали інформацію щодо умов вступу до нашого навчального закладу, перспектив та особливостей  навчання. Учням, викладачам та батькам були роздані інформаційні флаєри про університет. Особливий інтерес викликала демонстрація анатомічних препаратів, виготовлених руками здобувачів вищої освіти.

  На основі відгуків учнів та їх батьків ми ще раз переконалися у важливості проведення таких профорієнтаційних заходів, план проведення яких ще далеко не вичерпаний.

  Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo

1643364413926

  25.01.2022 р. доцент кафедри анатомії людини Олена Скрябіна разом із здобувачкою вищої освіти третього року навчання Єлизаветою Карпенко провели зустріч із учнями Кремінського ліцею № 2 та студентами Кремінського медичного фахового коледжу. Учасникам заходу надали інформацію щодо спеціальностей лікаря і фармацевта, умов вступу до університету, перспектив та особливостей навчання здобувачів вищої освіти. Учні, студенти, викладачі отримали інформаційні флаєри про університет, переглянули презентаційні матеріали, отримали всі відповіді на запитання. Доцент Олена Скрябіна продемонструвала анатомічні препарати, виготовлені руками здобувачів вищої освіти нашого університету.

  Сподіваємося, що майбутні вступники оберуть Державний заклад «Луганський державний медичний університет» для подальшого якісного навчання та насиченого студентського життя!Тож, ДЗ «ЛДМУ» чекає саме на вас!

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo