Співробітники кафедри традиційно, приділяють увагу всім видам запланованої роботи, в тому числі і профорієнтаційній. Без сумніву, питання професійного підходу до вибору професії сучасної молоді є одним з головних напрямів роботи педагога. І в цьому напрямку у нас є певні досягнення.

  Так, до запровадження карантину низкою викладачів кафедри проведені разові зустрічі за тематикою здорового способу життя зі старшокласниками м. Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська.

  Нещодавно було проведено лекцію-бесіду для випускників 11-х класів  Рубіжанської загальноосвітньої школа І - ІІІ ступенів № 9 на тему «Обрії майбутньої професії».

  Кафедра постійно бере участь у профорієнтаційних заходах університету, а саме 30 жовтня 2021 року брала участь у проведені Дня відкритих дверей в режимі онлайн.

  Викладачі кафедри постійно проводять  профорієнтаційну PR-діяльность спрямовану на розповсюдження інформації про навчання в університеті на спеціальності  «Медицина». Постійно відвідують Кремінський медичний фаховий коледж, Лисичанський медичний коледж та Старобільський медичний фаховий коледж з презентаціями та інформацією про правила вступу до нашого університету.