Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) - це цикл освітніх заходів для дітей та молоді в сфері фінансової обізнаності, що одночасно проводяться з 2012 року в Україні та понад 170 країнах світу з ініціативи Організації економічного співробітництва та розвитку. Цього року Україна увосьме святкуватиме Global Money Week.

  Про участь у міжнародній інформаційній кампанії з підвищення фінансової обізнаності дітей і молоді необхідно попередити заздалегідь, заповнивши до 09 березня 2021 року форму учасника http://cut.ly/Rk4RQLx. 

  Заплановані заходи з нагоди святкування Global Money Week 2021 в Україні:

  • заходи для студентів: 22-28 березня.

            Передбачено два формати участі в Global Money Week 2021:

  • провести заходи самостійно на базі свого навчального закладу;
  • долучитися разом із студентами до заходів, що організовують інші установи.

           

  З програмою заходів Національного банку України для студентів, навчальними матеріалами та ідеями заходів для самостійного святкування Global Money Week 2021 можна ознайомитися на тематичному мікросайті http://events.bank.gov.ua/gmv2021/.

  Навчальні матеріали для проведення заходів з фінансової обізнаності можна завантажити з тематичного мікросайта: http://events.bank.gov.ua/gmv2021/.

  Також учасники Global Money Week 2021 зможуть взяти участь у вебінарах Національного банку України на фінансову тематику для студентів за допомогою онлайн-платформи ZOOM, у флешмобах «Як ми святкуємо Global Money Week 2021?»

  Про результати проведених заходів, присвячених Global Money Week , представники закладів освіти повинні повідомити Національний банк України до 02 квітня 2021 року, заповнивши спеціальну форму звітності на сайті http://events.bank.gov.ua/gmv2021/ або за посиланням: http://cut.ly/Rk4RQLx.

  Найініціативніші учасники будуть відзначені призами і потраплять до рейтингів Топ-10 найактивніших закладів вищої освіти під час Global Money Week 2021 в Україні.

  За більш детальною інформацією звертатися:

  Відповідальна особа з питань проведення інформаційної кампанії Global Money Week 2021 в Україні - головний експерт управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Національного банку України Олена Тригуб, моб. 067 255 44 68, Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..