Чергове засідання ректорату було присвячене важливим питанням, спрямованим на покращення навчального процесу і підготовці студентів до підсумкової атестації та ректорських зрізів. Під головуванням ректора, професор Сергія СМІРНОВА були розглянуті наступні пункти порядку денного:
- Гаранти освітніх програм «Медицина», «Педіатрія», «Фармація», «Стоматологія» - доцент Нелля КОРНІЄЦЬ, доцент Олександр ВОЛОШИН, доцент Оксана ОКСЕНЮК та доцент Олександр ПОМПІЙ звітували про підготовку здобувачів освіти до підсумкової атестації.
- Декани факультетів доцент Оксана ОКСЕНЮК та Ігор КОРОБКО надали інформацію щодо проведення ЄДКІ.
- Начальник навчального відділу Єлизавета ГАВРИЛЬЧИК звітувала про реалізацію прав студентів на вибіркові освітні компоненти.
Ректорат надає пріоритетну увагу якості освіти та постійному вдосконаленню всіх етапів навчального процесу.