19 травня 2023 року відбулась Загальноуніверситетська конференція Студентського науково товариства ім. В.Г. Ковешнікова, яка підбила підсумок роботи наукових гуртків кафедр та здобувачів вищої освіти. Організацію та проведення заходу очолювала в.о. начальника наукового відділу Інна ЧЕБЕРНІНА.

  Захід розпочався із вітального слова проректора з науково-педагогічної роботи Олександра ПОМПІЯ та пленарного засідання, на якому свої наукові результати мали змогу продемонструвати асистент кафедри поліклінічної терапії, сімейної, військової медицини та фармакології, клінічної фармакології Таріель КЕРІМОВ («Вплив пропіонової кислоти на відновлення секреції муцину у дні шлунку на моделі стрептозотоцин-індукованого цукрового діабету»), асистент кафедри внутрішніх хвороб №2 Ольга САЛАМАДЗЕ («Сучасний погляд на лікування підшлункової та щитоподібної залоз у хворих на гіпотиреоз у коморбідностіз хронічним панкреатитом») та в.о. завідувача кафедри біології, гістології, патоморфології та судової медициниОлександр ЯНЧЕВСЬКИЙ («Діагностичне та прогностичне значення експресії TTF-1 та CD56 в дрібноклітинних раках легень»).

  Здобувачі вищої освіти представляли результати своїх наукових робіт у двох секціях роботи конференції: «Клінічна медицина» і «Фундаментальна медицина та фармація», виступи яких оцінювали журі у складі: голова журі проректор з науково-педагогічної роботи Олександр ПОМПІЙ, заступник голови, в.о. декана медико-фармацевтичного факультету Оксана ОКСЕНЮК, члени журі: завідувачка кафедри акушерства та гінекології Нелля КОРНІЄЦЬ, доцентка кафедри мовної підготовки та соціально-гуманітарних наук Оксана КРАВЧУК, здобувачка вищої освіти Олеся ШПОНЯК.

  Здобувачі вищої освіти розкривали актуальні аспекти різних напрямків медицини, фармації, педіатрії та стоматології та ділились отриманими результатами. Журі оцінювало роботи за багатьма критеріями, такі як наукова новизна, якість презентації результатів та практичне значення. Переможцями в секції «Клінічна медицина» були обрані Світлана КУЛИК (І місце), Єлизавета КАРПЕНКО та Єлизавета ЦАН (ІІ місце), Олександр МАЛИШЕВ (ІІІ місце). У секції «Фундаментальна медицина та фармація» І місце було присвоєне Данилові МАНОЙЛУ, ІІ місце – Тетяні ПАХНЮК, ІІІ місце – Анні РЄЗНИК.

  Бажаємо успіхів у наукових досягненнях усім учасникам конференції!

001
004
005
006