Проєкт фінансується програмою Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи». Програма орієнтована на швидке впровадження віртуальних курсів з метою допомогти українським ЗВО забезпечити навчання у військовий час.

  Проєкт втілюватиметься спільно з Вюрцбурзьким університетом Юліуса Максиміліана (Німеччина). Викладачі медичного факультету у Вюрцбурзі допоможуть розширити фундаментальні комунікативні навички (збір анамнезу, повідомлення поганих новин, консультування та оцінка) та основи клінічного мислення на конкретних клінічних випадках з внутрішніх хвороб, загальної практики, хірургії, гінекології та акушерства, психіатрії та педіатрії.

  Завдяки проєкту здобувачі освіти матимуть можливість покращити свої клінічні та комунікативні навички у весняному семестрі 2022/2023. Пропонуються курси «Комунікативні навички для лікарів» та «Розбір клінічних кейсів». З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1EWD5xDYOwv4kJh5JqpNyjt5H7QdBxT0B

Реєструйся та долучайся до проєкту!

Комунікативні навички для лікарів: https://forms.gle/sDTZ3CdizkZnANFV8

Розбір клінічних кейсів: https://forms.gle/cgUbQHhrMBaeE2W67

.