26 січня 2023 року відбулося планове засідання Вченої ради Державного закладу «Луганський державний медичний університет», яке розпочалось з урочистого привітання на честь Дня народження доктора медичних наук, в.о. завідувача кафедри мікробіології, вірусології та імунології, професора Гайдаша Ігоря Славовича, Після привітань ректор ДЗ «ЛДМУ» професор Смірнов Сергій Миколайович почесно вручив посвідчення волонтера та подяки за активну участь у житті університету та волонтерську діяльність працівникам університету та здобувачам освіти.

  У межах порядку денного присутні розглянули низку важливих питань. Зокрема було прослухано доповіді про стан роботи з удосконалення освітніх програм «Медицина» та «Педіатрія», про динаміку кадрового потенціалу в 2022 році та про фінансовий стан університету.

  Вчена рада затвердила рішення про виведення зі складу вченої ради ДЗ «ЛДМУ» окремих науково-педагогічних працівників з кафедр внутрішніх хвороб №2, медичної хімії, гігієни та екології, хірургії №1 й медичної хімії, гігієни та екології. В.о. керівника наукового відділу Чеберніна Інна Олександрівна доповіла про утворення науково-дослідного сектору.

  На завершення засідання Вченої ради університету відбулось затвердження положення про Координаційну раду з виховної роботи та соціального розвитку, положення про виховну роботу, положення про психологічну службу та положення про проведення практики здобувачів вищої освіти ДЗ «ЛДМУ».

IMG 9270
IMG 9269
IMG 9267
IMG 9268