Доброю традицією української культури є святкування Дня святого Миколая, якого особливо чекають діти, адже вони знають, що Миколай приносить подарунки, диво, казку.

  Щороку викладачі та здобувачі вищої освіти ДЗ «ЛДМУ» організовують свято Миколая для дітей з обмеженими можливостями.

  І цьогоріч, незважаючи на релокацію нашого університету, ми не відступили від цієї благодійної традиції. Тому вже з перших чисел вересня з ініціативи кафедри мовної підготовки та соціально-гуманітарних наук для всіх небайдужих відкрила свою роботу «Майстерня Миколая», де студенти та викладачі виготовляли різноманітну сувенірну продукцію, яку потім напередодні 19 грудня продали на благодійному ярмарку «Відчуй себе Миколаєм». На зібрані з ярмарки кошти придбали іграшки та солодощі для подарунків.

  Казкове чарівне дійство зі святим Миколаєм, персонажами різних казок для дітей реабілітаційного центру м. Рівне відбулося 26 грудня. Здобувачі вищої освіти I та II курсу разом з викладачами кафедри мовної підготовки та соціально-гуманітарних наук підготували для дітлахів пізнавальну розважальну програму, показали виставу, пограли з ними в цікаві ігри, помалювали та, звісно, потанцювали.

  Динамічні веселі герої казок підкорили серця дітей, створили теплу атмосферу напередодні Різдвяних свят.

  Дітлахи отримали позитивні емоції, а іграшки та солодкі подарунки допомогли створити чарівну казку.

  Кафедра мовної підготовки та соціально-гуманітарних наук як організатор свята висловлює щиру подяку всім, хто долучився до підготовки та проведення свята. Ваша доброта й чуйність подарували диво й щастя дітям.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo