16 грудня декан факультету післядипломної освіти Коробко Ігор Сергійович провів переговори з Національним Деескалаційним Тренінговим Центром. NDTC має спеціально розроблену програму для Збройних сил України, яка, так само, як програма з деескалації містить найсучасніші та виключно ліцензовані матеріали. Програма створена для солдатів, офіцерів та ветеранів бойових дій. Основною метою курсу є зниження гострого стресу, підвищення рівня згуртованості команди та розуміння важливості місії.

  Поєднуючи ці елементи в рамках терапевтичного сеансу, програма стає суттєвим помічником у підвищенні морального духу та згуртованості підрозділів, що також формує психічну готовність до виконання обовʼязків.
  Результатом стане поліпшення оперативної ефективності при одночасному зниженні шкідливих наслідків впливу травматичних подій.

  Адміністрація університету запланувала наступну зустріч з представниками Національного Деескалаційного Тренінгового Центру в лютому, де обидві сторони детальніше обговорять умови співпраці.

jhvykuimage 6483441