1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Співробітники Луганського державного медичного університету не залишаються осторонь подій. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. 

  Право на здоров’я - це право кожної людини. Воно включає право кожного, у тому числі ВІЛ позитивних людей та тих, які постраждали від ВІЛ. Ми можемо приймати рішення щодо власного здоров’я, з повагою до людської гідності та без дискримінації отримувати необхідні послуги з профілактики та лікування. 

Сьогодні зусилля багатьох держав спрямовані на профілактику поширення вищезгаданого захворювання. Заходи, що проводяться в цей день, традиційно проходять в супроводі символу - Червоної стрічки. Головна мета свята – звернути увагу суспільства на цю проблему.

  Пам`ятайте, якщо ВІЛ-інфекція діагностується вчасно, відразу розпочинається антиретровірусна терапія і надається необхідне лікування - пацієнту гарантується якісне та повноцінне життя.

Скажи СТОП СНІДу, доки це-можливо!

001002