З нагоди відзначення Міжнародного дня філософії, проголошеного на 33-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 2005 році, який відзначається щорічно у третій четвер листопада, 21 листопада 2022 року у Державному закладі «Луганський державний медичний університет» на кафедрі мовної підготовки та соціально-гуманітарних наук у групі 5п першого курсу медичного факультету було проведено засідання за круглим столом, присвячене обговоренню питань актуальності вивчення філософії для сучасної студентської молоді.

  Сенс святкування Міжнародного дня філософії полягає в тому, щоб знайти спільну платформу обговорення глобальних перетворень, долучити людей до філософської спадщини, відкрити сферу повсякденного мислення для нових ідей і стимулювати публічні дебати мислителів і громадянського суспільства з приводу викликів, що постають перед соціумом сьогодні.

  Студенти досить жваво висловлювали свої ідеї, дійшовши консенсусу, що філософія народжується із природного прагнення людей цікавитися собою і світом, в якому вони живуть. Філософія як любов до мудрості сприяє формуванню у молоді цілісного світогляду, розвиткові самостійного, критичного, творчого стилю мислення. Це є важливою передумовою духовного збагачення та інтелектуального розвитку здобувачів вищої освіти, адже філософія є теоретичною засадою людського світобачення.