ДЗ«ЛДМУ» взяв участь у зйомках медіапроекту «Унікальний шлях відродження та розвитку українських громад, постраждалих від російської агресії», який проходить у Рівненській обласній клінічній лікарні ім. Юрія Семенюка.

Асистент кафедри хірургії №1 Карасьов Ігор Едуардович провів лекцію в протирадіаційному бомбосховищі для студентів 4 курсу.

Метою даного проекту є:
• продемонструвати Україні і світу, що українці, зокрема викладачі та студенти, не сидять, склавши руки, а спільно знаходять нові рішення проблем, які загострилися або виникли через війну;
• стимулювати світ підтримувати Україну, показуючи незламність не лише військових, а й цивільних.

Медіапроект проводиться громадською організацією «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» за підтримки фонду «Відродження».

image 6483441