Повідомляємо вам, що у Державному закладі «Луганський державний медичний університет» ініціюється створення Ради молодих вчених.

  Рада покликана сприяти професійному становленню й науковому розвитку молодих вчених, накопиченню досвіду наукових досліджень, творчому зростанню, максимальному використанню наукового потенціалу молоді ДЗ «ЛДМУ». До складу Ради приймаються молоді учені до 35 років, докторанти до 40 років та провідні науковці ДЗ «ЛДМУ» незалежно від віку (за рішенням членів Ради).

  Рада здійснює свою діяльність з метою забезпечення активної участі молодих вчених ДЗ «ЛДМУ» у проведенні наукових досліджень, а також представництва, захисту і реалізації їх професійних, інтелектуальних, юридичних, соціально-економічних прав та інтересів, зокрема щодо питань наукової, педагогічної та професійної діяльності, підтримки науковоємних ідей, інновацій та обміну знаннями, збереження й розвиток інтелектуального потенціалу наукової молоді, виховання майбутніх наукових і науково-педагогічних кадрів.

  Запрошуємо вас приєднатися до роботи Ради! Для того, щоб подати заявку, заповніть, будь ласка, Google-форму