У рамках проєкту «Збільшення можливостей розвитку у сфері антикризового управління на прикордонних територіях – модуль 2», ректор Луганського державного медичного університету, професор Смірнов Сергій Миколайович зустрівся з представниками Люблінського католицького університету Іоанна Павла ІІ для обговорення співпраці та розвитку зв’язків з міжнародними освітніми закладами та запровадження спільних грантових проєктів, які можуть посприяти відновленню ДЗ «ЛДМУ», як переміщеного закладу освіти. 

  У ході відрядження було здійснено візит до Медичного університету в Білостоці та його структурного підрозділу – «Центру медичного моделювання та стимуляції» – задля детального вивчення досвіду організації симуляційної освіти та подальшого його застосування. Відбулись переговори з керівництвом закладів стосовно спільної наукової діяльності, академічної мобільності студентів та спільних проєктів.

  Укладено попередні домовленості щодо підписання угод про співпрацю між Люблінським католицьким університетом Іоанна Павла ІІ та Медичним університетом в Білостоці.

 IMG 8934 IMG 8935