26 жовтня у м.Рівне пройшла науково- практична конференція під назвою: "Медико- психологічна реабілітація та адаптація учасників бойових дій і вимушених переселенців в Україні: проблеми та перспективи". Колектив кафедри неврології, психіатрії та наркології ДЗ"Луганський державний медичний університет", ректор-проф. Смірнов С.М. підготували цікаву та змістовну доповідь на тему: "Особливості надання спеціалізованої психіатричної, наркологічної та психологічної допомоги ветеранам війни".

Основні тези доповіді: спеціалізована допомога повинна надаватись із використанням медичних технологій з високою доказовою базою, висококваліфікованими фахівцями, з дотриманням правил менеджменту таких сладних пацієнтів, довготривало, з використанням психологічних втручань низької інтенсивності на всіх етапах. Обов'язковою умовою є включення у психотерапевтичний альянс всіх членів сім'ї, обов'язковою реалізацією не тільки психіатричної та психотерапевтичної допомоги, а й психологічного супрводу, здійсненням моніторингу психічного стану військовослужбовців тощо.