20 жовтня 2022 року відбулося планове засідання Вченої ради Державного закладу «Луганський державний медичний університет», яке розпочалось з урочистого привітання на честь Дня народження Напраснікова Сергія Миколайовича - завідувача кафедри поліклінічної терапії, сімейної, військової медицини та фармакології, клінічної фармакології.

  Після привітань вчена рада розглянула атестаційні справи здобувачів вченого звання доцента виконуючої обов’язки декана медичного факультету, асистента кафедри технології ліків, організації та економіки фармації Оксенюк О.Є., асистента кафедри біології, гістології та ембріології Мірзебасова М.А. і завідувача кафедри мовної підготовки та соціально-гуманітарних наук Карлової Т.Є. 

  У межах порядку денного засідання присутні розглянули низку питань. Зокрема ректор Державного закладу «Луганський державний медичний університет», професор Смірнов Сергій Миколайович провів аналіз звітів кафедр за 2021-2022 навчальний рік та доповів про стан підготовки до проведення ОСК(П)І. 

  Декан факультету післядипломної освіти, доцент Коробко І.С. підсумував інформацію щодо проведення курсів тематичного удосконалення, спеціалізації та стажування на ФПО у 2021-2022 навчальному році та оголосив результати вступу до інтернатури у 2022 році.  

  Асистент кафедри поліклінічної терапії, сімейної, військової медицини та фармакології Чеберніна І.О. доповіла про затвердження проектів на фінансування НДР, які фінансуються за рахунок коштів держбюджету. 

  Про рейтинг науково-педагогічних працівників ДЗ «ЛДМУ» усіх присутніх проінформував завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, доцент Волошин О.М.  

  На завершення засідання Вченої ради університету відбулось затвердження сертифікатів про акредитацію та свідоцтва про визнання документів про освіту іноземних здобувачів вищої освіти.

 IMG 7644 IMG 7656