21 квітня 2022 року відбулося засідання Вченої ради Державного закладу «Луганський державний медичний університет».

  У досить складний період для країни, викладачі нашого університету продовжують підвищувати свій професійний рівень. З отриманням вченого звання доцента Голова Вченої ради, ректор, професор Сергій Смірнов привітав асистента кафедри фармакології, клінічної фармакології та клінічної фармації Анну Шумову й завідувачку кафедри стоматології Олену Паталаху.

  На засіданні були обговорені робочі питання щодо відновлення роботи університету за новою юридичною адресою у м. Рівне відповідно до Наказу МОЗ України № 527 від 26 березня 2022 року «Про організацію діяльності Державного закладу «Луганський державний медичний університет». Відбувся конструктивний діалог щодо здійснення освітнього процесу, підготовки до державної атестації та завершення навчального року в умовах воєнного стану.

  Ректор наголосив, що одним із пріоритетних завдань вишу сьогодні є розбудова клінічних баз кафедр, і саме зараз проводиться активна робота щодо укладання договорів про співпрацю з медичними та фармацевтичними закладами міста.

  Відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Янчевський проінформував членів Вченої ради щодо роботи приймальної комісії та створення умов для успішної вступної кампанії 2022-2023.