15 квітня, напередодні Великодніх свят, в рамках традиційної щорічної акції «Паска для друга», відома на Рівненщині майстриня-писанкарка Вікторія Степанюк провела майстер-клас по писанкарству.

  До акції долучилися викладачі Державного закладу «Луганський державний медичний університет». Багато хто з учасників майстер-класу вперше в житті взяли в руки писачок – традиційний інструмент для писанкарства. Нанесення візерунка на майбутню писанку є сакральним дійством для українців з давніх часів, символи писанки уособлюють добро, радість, щастя, захист людини від злих сил.

  Ми вельми вдячні начальнику КП «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Бурачику Андрію Івановичу за надану унікальну можливість долучитися до Великоднього таїнства!