Співробітники кафедри анатомії людини приділяють увагу всім видам запланованої роботи. Одним з напрямків діяльності кафедри безумовно є профорієнтаційна робота, а саме заходи щодо обізнаності майбутніх абітурієнтів про навчання у ДЗ «ЛДМУ» та розширення інформованості відносно професій лікаря і фармацевта.

 20 січня 2022 р. представники Державного закладу «Луганський державний медичний університет» у складі доцента кафедри анатомії людини Олени Скрябіної, відповідального секретаря Приймальної комісії Олександра  Янчевського та здобувачки вищої освіти третього року навчання Єлизавети Карпенко провели зустріч із учнями 10-х класів Кремінського ліцею № 5.

  Представники ДЗ «ЛДМУ» представили презентаційні матеріали, надали інформацію щодо умов вступу до нашого навчального закладу, перспектив та особливостей  навчання. Учням, викладачам та батькам були роздані інформаційні флаєри про університет. Особливий інтерес викликала демонстрація анатомічних препаратів, виготовлених руками здобувачів вищої освіти.

  На основі відгуків учнів та їх батьків ми ще раз переконалися у важливості проведення таких профорієнтаційних заходів, план проведення яких ще далеко не вичерпаний.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo