Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» відкривають набір на участь у Програмі Study Tours to Poland мотивованих, активних молодих людей із Білорусі, Молдови, Росії та України.

Study Tours to Poland (STP) – це півтора тижні інтенсивної пізнавальної програми у міжнародній групі однодумців, під час якої учасникам надається можливість отримати нові знання та вміння, познайомитись з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи.

STP – це не лише здобуття нового досвіду, а й передача власного. І хоч на відпочинок не залишається багато часу, проведення загального дозвілля з іншими учасниками візиту, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровесників та ровесниць із сусідніх країн та придбати нових друзів.

У Програмі STP можуть взяти участь студенти/-тки вищих навчальних закладів, які об'єднують успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вузів (наприклад, у студентському самоврядуванні) або проявляють активність у діяльності громадських/молодіжних організацій, волонтерських рухів, тощо.

Візити проводяться у квітні та травні 2022 року (конкретні дати участі будуть подані прийнятим учасникам/-цям індивідуально). Тривалість візиту до 10 днів.

Основні вимоги до участі:

• мати громадянство України.
  • Навчатися у ВНЗ України, будь-яка спеціальність.
  • Мати дату народження в період між 1 січня 2000 – 31 грудня 2003 року.
  • Мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен закінчуватися не раніше 30 вересня 2022 року).
  • Не брати раніше участі у Програмі Study Tours to Poland.
  • Бути повністю вакцинованими проти COVID-19 препаратами, схваленими Європейським агентством лікарських засобів (EMA) та Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), мати сертифікат європейського зразка або сертифікат про одужання (з терміном дії не менше 5 місяців на момент подання заявки).

ПРОГРАМОЮ ГАРАНТУЄТЬСЯ:

• проживання у хостелі (у кімнаті з іншими учасниками/-цями STP) за місцем реалізації програми;
  • триразове харчування (сніданок, обід, вечеря);
  • допомога в отриманні безкоштовної візи на термін участі у STP;
  • часткове відшкодування витрат на проїзд у міжнародному сполученні.

Кожен учасник програми ПОВИНЕН мати медичне страхування на весь термін перебування в Польщі. Витрати на страховку учасник покриває САМОСТІЙНО.

Дедлайн подачі заявки 11 лютого 2022 року.

Результати конкурсу кожен з кандидатів/-ок отримає індивідуально до 11 березня 2022 року на вказаний у заявці e-mail

Що потрібно для участі:

• заповнена аплікаційна форма.
  • Відсканована залікова книжка у форматі pdf, tif, jrg - сторінки з оцінками за останні 2 закінчені семестри (для студентів першого курсу, у разі незакінченої сесії на період подання заявки, сторінки з оцінками атестату зрілості).
  • Рекомендаційний лист написаний керівником громадської організації, з якою співпрацює кандидат/-ка, представником студентської ради, лідером волонтерського руху, тощо. Лист може бути сканом e-mail повідомлення, в якому чітко видно адресу рекомендуючого або скан оригіналу рекомендації з власноручним підписом рекомендуючого.

Для отримання детальної інформації та посилання на реєстрацію, будь ласка, звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (+380667239509, Дар’я Макайда).