Запрошуємо медичних працівників перинатальних центрів, відділень анестезіології  та інтенсивної терапії, неонатологічних відділень взяти участь в онлайн-курсі « Сучасний догляд за новонародженими».

Курс розроблений Чеськими центрами в межах програми «Дім Європи» за підтримки Європейського Союзу. Матеріали підготовлено у співпраці з Medical University of Warsaw, Coalition for Preemies, Polish Mother’s Memorial Hospital Research Institute, Międzyleski Specialist Hospital in Warsaw, Olomouc University Hospital, National Center for Nursing and Non-Medical Health Professions in Brno, Princess Anna Mazowiecka Clinical Hospita.

Курс є безкоштовним та розрахований на 10 лекцій. Усі учасники, які пройдуть тестування після курсу отримають сертифікат.

 Теми курсу, Ви можете подивитися за посиланням https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:CzechCentres_EdEra+2+2020/about?fbclid=IwAR2HKAvqGd78xo4MQIc5XGsv6eCIJSXkVM9SJdiEfXmPBfuxCpqcXUGlEjs#

 Чим корисний онлайн-курс:

  • Ви дізнаєтеся, як виходжувати та доглядати за недоношеними й новонародженими дітьми.
  • Як забезпечити профілактику та контроль інфекцій, болю та стресу.
  • Як реалізовувати парентеральне та альтернативне харчування.
  • Як доглядати за новонародженим під час гіпотермії.
  • Як позиціонувати новонароджених у відділенні інтенсивної терапії.
  • Як доглядати за шкірою передчасно народжених дітей.

 Усе це — на прикладах із реальної практики шести лікарів з Чехії та Польщі.

 Зареєструватися на курс, можна за посиланням https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:CzechCentres_EdEra+2+2020/about?fbclid=IwAR2HKAvqGd78xo4MQIc5XGsv6eCIJSXkVM9SJdiEfXmPBfuxCpqcXUGlEjs#

 Дедлайну на подачі заявки не має, Ви можете зареєструватись на курс та проходити його в зручний для Вас час.