18 травня 2018 року о 15:00 у конференційній залі нашого закладу відбулась зустріч представників Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування із активом студентів ДЗ «ЛДМУ», координаторами якої виступили викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами.  

   Метою зустрічі стало обговорення головних питань децентралізації влади, нововведень медичної реформи та оптимальні шляхи її реалізації через органи місцевого самоврядування.
   Директор Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування, Агібалов Ігор Володимирович розповів присутнім про реалії та застосування на практиці норм що стосуються децентралізації влади.
   Зустріч проходила в дружній атмосфері, велись жваві дискусії. Студенти ставили питання та цікавились перспективою децентралізації влади, презентували свої міні-проекти, висловлюючи свою точку зору щодо актуальних правових питань молоді та її життя загалом.
   Незважаючи на досить складну ситуацію, що складається на даний момент у нашій державі, студенти нашого закладу не залишаються осторонь і займають активну громадську позицію щодо її майбутнього.

001002

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo