Запрошуємо взяти участь у програмі стажувань IBM на 3-6 місяців в одній із дослідницьких лабораторій у Цюріху (Швейцарія), Найробі (Кенія) або Йоганнесбурзі (ПАР).

Усі кандидати повинні мати високий рівень володіння англійською мовою та навчатися на магістратурі (денна форма). Кандидатам необхідно скласти CV, зняти коротке відео на запропоновану тему, надати мотиваційний та рекомендаційний лист.

Стажери отримають одноразову виплату на дорожні витрати та стипендію, що покриває вартість життя у зазначених країнах. Також IBM допоможе студентам отримати візу.

З моменту запуску цієї ініціативи у 2007 році ми прийняли близько 100 студентів у наших лабораторіях на стажування від трьох до шести місяців. Досвід з обох сторін дуже позитивний. Переможці отримують уявлення про реальні проблеми галузі та отримують практичний досвід, який має бути цінним для їхнього університету та викладачів.

Стажування відбудуться у 2022 році. Точний час початку та тривалість буде узгоджено зі студентами-переможцями індивідуально, враховуючи їхні академічні зобов’язання та наявність персоналу IBM..

Дедлайн подачі заявки 31 грудня 2021 року.

Для отримання детальної інформації, будь ласка, звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (+380667239509, Дар’я Макайда).