Одним з основних напрямків виховної роботи кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами безумовно є профорієнтаційна, а саме заходи, які б допомогли випускникам шкіл визначитися в обранні майбутньої спеціальності, майбутнього навчального закладу, стати особистістю,  спроможною вирішити будь-які питання та проблеми у своєму житті.

09 грудня 2021 року, з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи серед випускників шкіл, викладач кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами Олеся Куценко, старший лаборант кафедри Інеса Насєдкіна та здобувачі вищої освіти третього року навчання Державного закладу «Луганський державний медичний університет» Карпенко Елізавета та Струков Єгор вирушили у заклади загальної середньої освіти м. Лисичанськ.

Програма профорієнтаційного заходу розпочалася з плідної розмови з директорами шкіл та класними керівниками, де обговорювалися питання залучення молоді до навчання в нашому виші.

Елізавета та Єгор презентували майбутнім абітурієнтам історію нашої alma mater, провели відеоекскурсію кафедрами університету, надали детальну інформацію про спеціальності, за якими ведеться підготовка, правила вступу та сприятливі умови навчання.

Під час демонстрації розбірної анатомічної моделі, студенти в активній формі ознайомили випускників з будовою тіла людини. Учні із захопленням спостерігали за нашими студентами, охоче підходили, оглядали й мали змогу потримати у руках реалістичні копії частин тіла людини.

Зустріч видалася цікавою та насиченою. Школярі отримали вичерпні, компетентні відповіді на свої запитання, залишились задоволені інтерактивним і креативним спілкуванням з представниками університету.

Маємо надію, що такий формат проведення профорієнтації зацікавив випускників та розкрив основні переваги й важливість медичної професії.

Ми вдячні нашим талановитим студентам Карпенко Єлізаветі та Струкову Єгору за плідну співпрацю, активну участь в організації та проведенні зустрічі з учнівською молоддю.

Викладач кафедри іноземних мов
з латинською та українською мовами
Олеся КУЦЕНКО