Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів, будь-якого курсу, факультету, очної або заочної форми навчання взяти участь у соціальній програмі Scholarship SKYCLINIC!

Scholarship SKYCLINIC – це унікальний соціальний проект, розроблений з метою допомоги талановитій молоді.

Наша соціальна програма – це не просто конкурс із головним призом. Це можливість отримати фінансову винагороду для оплати подальшого навчання у ВНЗ. Призові суми будуть перераховані на рахунок Вашого навчального закладу.

Варто зауважити, що кожен має шанс:

• отримати вагому грошову винагороду на своє навчання;
  • виявити свої здібності, амбіції, ідеї;
  • отримати шанс подальшого стажування або роботи у СКАЙКЛІНІК.

До стажування в клініці допускаються фахівці, які проходять навчання на стоматологічному факультеті.

Для участі в конкурсі необхідно написати унікальне есе, твір або доповідь на будь-яку з нижче запропонованих тем:

• Вплив дентальної імплантації на здоров'я.
  • Інноваційні методи лікування стоматології.
  • Значення ортодонтичного лікування та вирівнювання зубів на організм людини.
  • Вибір майбутньої професії: від ідей до цілі.

Робота має бути унікальною, цікавою, а тема – повністю розкритою. Вітається використання даних із наукових досліджень із зазначенням посилань.

Обсяг роботи має становити щонайменше 3000 символів.

Для участі у програмі необхідно надіслати роботу на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. А також вказати такі особисті дані: ПІБ, контакти (телефон, email), назва Вашого навчального закладу.

Крайній термін подання робіт - 30.04.2022.

Посилання на програму https://skyclinic.ua/uk/scholarship/