У період з 25 листопада по 10 грудня проходить Міжнародна акція «16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства».

  Традиційно, кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами щороку проводить серед здобувачів вищої освіти Державного закладу «Луганський державний медичний університет» інформаційну кампанію, метою якої є привернення уваги наших громадян до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми й жорстокого поводження з дітьми, ґендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

  Цього року, в межах проведення кампанії здобувачами освіти першого року навчання фармацевтичного та медичного факультетів ДЗ «ЛДМУ» створено низку відеоматеріалів під загальним гаслом-закликом «Припинимо насильство разом!».

  У своїх відеозверненнях студенти груп 4с, 5ф, 1м та 2м  показують свою нетерпимість до нагальної проблеми та закликають усіх небайдужих не залишатися осторонь, звернути увагу на соціальні проблеми, пов’язані з проявами насильства над людьми.

Викладач кафедри іноземних мов
з латинською та українською мовами
Олеся КУЦЕНКО