03 грудня 2021 року  Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай разом з представниками Державного закладу «Луганський державний медичний університет» та Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» підписали Меморандум про співпрацю.

  Передовсім договір буде передбачати сприяння розвитку послуг на базі Луганського обласного центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю від народження. Крім того, ця робота дозволить створити методичну базу розвитку послуг даної категорії, а також охопити максимальну кількість людей, які потребують допомоги.

  Перед урочистим підписанням Сергій Гайдай наголосив: «Багато десятиріч питання безбар’єрності нікого не хвилювало і фінансувалося за залишковим принципом. Ми повинні робити все, аби створення інклюзивних умов не було порожнім звуком. Ми вже навчилися розуміти потреби, перевіряти умови доступності на соціальних об’єктах. Сподіваюсь, що сьогоднішній Меморандум стане ще одним кроком, на шляху до істотних змін в умовах життя людей, які потребують нашої допомоги».

  Сторони домовилися поєднувати свої зусилля, можливості та ресурси зокрема задля проведення спільних заходів  (нарад, семінарів, круглих столів, конференцій, форумів, тренінгів), опитувань, соціологічних досліджень, визначення вподобань та тенденцій розвитку реабілітаційних послуг та форм їх надання; сприяння проведенню стажувань здобувачів вищої освіти на базі діючих установ та медичних закладів, в яких надають реабілітаційні послуги тощо.

  Меморандум набрав чинності з моменту його підписання та діятиме один рік.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo