02 грудня 2021 року в стінах Донбаської національної академії будівництва і архітектури (и. Краматорськ) відбулось засідання Ради керівників вищих навчальних закладів, які перемістилися з тимчасово окупованих територій Автономної території Крим (м. Севастополь), Донецької та Луганської областей.

Від Державного закладу «Луганський державний медичний університет» була присутня відповідальна за організацію відділу міжнародних зв’язків, завідувачка кафедри фармакології, клінічної фармакології та клінічної фармації Маргарита Журба. На зустрічі були вирішені основні питання щодо подальшого розвитку переміщених закладів вищої освіти в умовах зовнішніх та внутрішніх викликів. Також були розглянуті особливості проведення вступної кампанії у 2022 році.

Відділ міжнародних зв’язків