01 грудня 2021 року викладачами та студентом університету були проведені профорієнтаційні зустрічі з абітурієнтами 5 ліцеїв міста Попасна. Було проведено роботу з 88 учнями 11-тих класів. В профорієнтаційній роботі брали участь асистент кафедри  фармакології, клінічної фармакології та клінічної фармації Чеберніна Інна Олександрівна, асистент кафедри урології, радіології та радіаційної медицини Карасьов Ігор Едуардович, які донесли до абітурієнтів інформацію щодо навчального процессу та правил вступу в 2022 році  до нашего вишу. Інформацію щодо студентських структур та гуртожитку було надано головою сектору зовнішніх зв'язків ОСС Жуком Давидом. Курацію делегаційної групи виконував відповідальний секретар приймальної комісії Янчевський Олександр Валерійович.

Інформаційний сектор ОСС

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo