Писати красиво та грамотно – постійний тренд. А диктант – один з найкращих способів тренування грамотності.

  9 листопада, у День української писемності, ми всі маємо можливість долучитися до написання ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту – наймасовішого флешмобу осені. 

  Безумовно, Усеукраїнський радіодиктант національної єдності – не лише можливість пересвідчитись у своїх знаннях і нагода перевірити власну грамотність, не лише ознака часу, не якась данина моді.

  Це значно більше. Це підтримка загальнонаціональної традиції, це один з показників любові й поваги до української мови та консолідація українців навколо неї.

  Диктант – це не контрольна робота у школі. Головна мета написання тексту – об’єднати країну, а не присоромити українців за неправильне написання слів чи використання розділових знаків.

Пам’ятайте: важливо ніколи не зупинятися і постійно розвиватися. 

ДОЛУЧАЙМОСЯ

  Радіодиктант проходитиме з 10:00 до 11:00. Його транслюватимуть наживо «Українське радіо», «Радіо Культура», телеканали «UA: Перший», «UA: Культура», ютуб-канал і фейсбук-сторінки «UA: Першого», фейсбук-сторінки «Суспільного мовлення» та регіональних філій «Суспільного». Традиційно радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях «Українського радіо».

  Особливість цьогорічного диктанту в тому, що «Українське радіо», команда якого й започаткувала цю щорічну подію, стане майданчиком для суспільного діалогу. У хабі «Українського радіо» упродовж тижня перед виходом проєкту в ефір відбуватимуться публічні дискусії з мовних питань.

Кафедра іноземних мов
з латинською та українською мовами