З 18 по 20 квітня на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» було проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з «Акушерства та гінекології», де брали участь студенти з усіх медичних університетів України.

  Студенти, Ларін Руслан (5 курс) та Ляшенко Вікторія ( 6 курс), пройшовши відбірний тур «вдома», гідно показали себе у різних етапах олімпіади.
   Виконавши завдання 1 туру ( вирішення тестових завдань та задач типу «віртуальний пацієнт») були допущенні до демонстрації практичних навичок у симуляційному центрі. Завдяки підготовчій роботі зав.кафедрою акушерства та гінекології ДЗ «ЛДМУ» доц. Корнієць Н.Г. та доц. Слєпічко Ю.М., окрім сертифікатів «почесних учасників олімпіади» було здобуто персональні відзнаки, а саме: Ляшенко Вікторія – «За вміння діяти в екстренних ситуаціях» Ларін Руслан – «За оперативність на практичному етапі».
   Студенти дуже вдячні доцентам кафедри акушерства та гінекології за рівень знань, Ректору, проф. І.В. Іоффе, за надану можливість відвідати ІІ тур Олімпіади та організаторам ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», зокрема зав. каф. акушерства та гінекології ім. проф. І.Д. Лановського ІФНМУ - Геник Н.І.

002003001