26 квітня в межах Днів науки на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами традиційно відбулось засідання мовознавчої секції: «IN PRINCIPIO ERAT VERBUM… СПОЧАТКУ БУЛО СЛОВО…» Студентської науково-практичної конференції (програма конференції додається).

   Цього року в роботі конференції взяли участь не лише студенти ДЗ «ЛДМУ», а й студенти Кремінського медичного училища, ХНМУ, ДонНМУ.
   В атмосфері дружнього зацікавленого спілкування учасники конференції обговорювали проблеми медичної термінології.
   Члени журі визначили таких переможців:

  • І місце
  • Шульга К.В. (10м, ІІ курс) з доповіддю: «Особливості репрезентації українською мовою англомовних епонімічних термінологічних одиниць на прикладі неврологічної термінології» (наук. керівник – Лукаш Ю.М.)
  • Колянчикова Т.Г. (2м, І курс) з доповіддю: «Суфіксація як когнітивно-ономасіологічний засіб вираження значення «подібності» в анатомічній термінології» (наук. керівник – Карлова Т.Є.)
  • ІI місце
  • Рігас А.О. (3м, І курс) з доповіддю: «Універсальні знакові конструкції в семіотичній системі медичної галузі» (наук. керівник – Гришина О.С.)
  • КунченкоК.Г. (КЗ КМК, м. Кремінна) з доповіддю: «Регіональні ергоніми: мотиваційний аспект та структурно-стилістичні особливості» (наук. керівник – Кошелева О.Б.)
  • ІII місце
  • Лисанська Т.Ю. (7п, І курс) з доповіддю: «Когнітивно-ономасіологічні моделі побудови назв фітонімів» (наук. керівник – Карлова Т.Є.)

   За результатами опитування учасників конференції в номінації «Прометей науки» переможцями стали Завялова А.С. (9м, ІІ курс) з доповіддю: «Мовна політика на українських теренах в І пол. ХХ ст.: історія лінгвоциду» (наук. керівник – Чернушина Л.В.) та Пономарьова М.О. (86ф, ІІІ курс) з доповіддю: «Обсценна лексика у мовленні сучасних українців» (наук. керівник – Ратушна Т.М.).
Усі учасники конференції отримали сертифікати, а кращі були нагороджені грамотами за найцікавіші доповіді та генерування дискусії.
   Викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами ДЗ «ЛДМУ» щиро вітають учасників конференції з вдалими виступами й запрошують студентів залучитися до наукових розвідок в царині лінгвістики в наступному році.

001

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo