До уваги осіб, які цього року розглядають можливість вступати до закладів вищої освіти України (бакалаврський ступінь та ступінь магістр медичного та фармацевтичного спрямувань), та керівників закладів освіти!

  До 9 квітня включно (!!!) потрібно зареєструватися для участі в ЗНО - відповідна база даних абітурієнтів буде використовуватися для організації та проведення вступних випробувань у форматі, який згодом буде визначено МОН. 

  Реєстраційні картки та відповідні документи можна подати електронною поштою! 

  Всі абітурієнти, які вже мають документ про повну загальну середню освіту, мають подавати документи до Вінницького РЦОЯО.

  Абітурієнти з числа випускників поточного року (заклади освіти) з територій, де ведуться активні бойові дії, тимчасово мають подавати документи до визначених РЦОЯО, розташованих на територіях, де активних бойових дій немає. 

  (Донецький, Київський, Харківський, Херсонський РЦОЯО обробку реєстраційних карток тимчасово не здійснюють - замість них цю роботу виконують інші РЦОЯО).

  Обов'язково (!!!) ознайомтеся з детальною інформацією за посиланням: https://testportal.gov.ua/vazhlyva-informatsiya-dlya-vstupnykiv-i-kerivnykiv-zakladiv-osvity/