За ініціативою Світового альянсу з паліативної допомоги з 8.10 до 14.10.2018 року відзначається тиждень паліативної та хоспісної допомоги. Мета цього тижня – привернути увагу світової громадськості до проблем, які існують у цій галузі. Керівництво Кремінського РТМО,  Луганський обласний відокремлений осередок «Української ліги розвитку паліативної і хоспісної допомоги» і ДЗ «Луганський державний медичний університет» до відзначення всеукраїнського тижня паліативної та хоспісної допомоги 11.10.2018 р. організували відвідування активом студентської молоді університету хворих відділення паліативної допомоги Кремінського РТМО.

  На підготовчому етапі, студенти власноруч зробили невеличкі подарунки на згадку про зустріч, які корисні у лікарняному побуті (тарілочки оздоблені візерунками у стилю декупажу). Захід почався з виступу нештатного експерта з питань паліативної допомоги ДОЗ ЛОДА і голови Луганського обласного відокремленого осередку ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги, Скляра С.І. У виступі було розказано про Всеукраїнський тиждень паліативної та хоспісної допомоги, Міжнародний день хоспісів, стан та перспективи розвитку паліативної допомоги і хоспісів в Луганській області,  діяльності ГО «Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги», плани роботи Луганського обласного осередку. Виступив заступник головного лікаря Карпенко Павло Валерійович. Він розповів, яку турботу керівництво лікарні проявляє для підтримання відділення паліативної допомоги й нормальному стані, планах удосконалення цього відділення. Потім керівник волонтерської бригади студентів університету викладач кафедри іноземної та української мови Чернушина Лариса Володимирівна коротко ознайомила присутніх з діяльністю волонтерської групи. Було багато сказано слів моральної підтримки пацієнтам.

  Потім студенти-волонтери провели концерт. Номери ретельно підбиралися. Була підібрана програма, яка мала б вселити у пацієнтів оптимістичні переконання, ствердити перемогу життя над всіма негараздами. Були сольні та квартетні виконання пісень, два хореографічних номера, декламація поезії та гуморесок. Незважаючи на те, що на початку пацієнти сторожко віднеслися до концерту, в кінці заходу, вони підтримували волонтерів у виконанні «Червоної рути». В кінці заходу, волонтери вручили свої подарунки присутнім у холі пацієнтам і обійшли палати, теплими словами і подарунками привітали лежачих пацієнтів.

  Захід отримав схвальну оцінку у пацієнтів.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo