Вже за традицією, що склалася, на початку зими, а саме 5-6 грудня 2019 року в м. Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Компетенції сімейного лікаря в питаннях реабілітації пацієнтів».

Детальніше...

Протягом останніх двох десятиліть відбувається експоненціальне впровадження симуляційних технологій в медичній освіті як на міжнародному рівні, так і в Україні.

Детальніше...

20.05. – 21.05.2019 р. доцент к. мед. н., кафедри сімейної, соціальної та військової медицини, організації охорони здоров’я Напрасніков С. М. прийняв участь у щорічній традиційній весняній конференції Українського наукового медичного товариства лікарів – оторинорингологів.

Детальніше...

У поточному навчальному році в ДЗ «Луганський державний медичний університет» розпочалася контрактна підготовка студентів за програмою підготовки офіцерів медичної служби запасу.

Детальніше...

8 лютого 2019 року в м. Вінниці на базі симуляційного центру Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Медична симуляція – погляд у майбутнє» (впровадження інноваційних технологій у вищу медичну освіту України).

Детальніше...