Щороку в третій четвер травня прогресивні українці всього світу відзначають День вишиванки ‒ свято національного єднання, покликане сприянню єдності українського народу, його культурному відродженню. Цьогоріч День вишиванки святкуватимемо 20 травня.

Українцям у такий кризовий період пандемії особливо потрібні позитивні емоції, натхнення, налаштування на добрі думки.

Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами Державного закладу „Луганський державний медичний університет” запрошує всіх охочих узяти участь у онлайн-виставці світлин на тему: „Моя родина у вишиванці 2021”.

Для участі в онлайн-виставці необхідно надіслати світлини сім’ї, друзів, родичів у вишиванках. Можна також надсилати світлини різноманітних вишиваних виробів.

Роботи надсилати у форматі JPEG, указуючи ім’я та прізвище, курс та групу.

Світлини надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17 травня 2021 року.

Контактний телефон: 095-69-60-111 (Кравчук Оксана Миколаївна).