Шановні колеги, студенти та батьки!

  У ці буремні часи, коли на всій планеті вирує коронавірусна інфекція, у черговий раз приходить розуміння того, яким крихким та незахищеним є життя людини. Незважаючи на своєчасні та надійні заходи боротьби з цією недугою, Україна разом з усім світом катастрофічно потерпає від COVID-19. Враховуючи виклики сьогодення, найголовнішим завданням є збереження здоров'я і життя студентів, викладачів та співробітників Державного закладу «Луганський державний медичний університет», на що першочергово і спрямовано нашу роботу.

  Життя поставило дійсно складну задачу перед університетом. Нам, як і усім закладам освіти України, довелось терміново перелаштовуватися під нові умови проведення навчального процесу. Я хочу від усього серця подякувати професорсько-викладацькому складу, усім співробітникам за напружену працю, завдяки якій наші студенти й інтерни дистанційно оволодівають знаннями, уміннями та навичками та успішно виконують навчальний план. Сьогодні ми з досить гарними результатами підходимо до завершення навчального року, державних іспитів і складання ліцензійних тестових іспитів. Нами буде докладено усі можливі та неможливі зусилля для того, щоб студентів було переведено на наступний курс, а випускники отримали дипломи.

  Так склалося, що цей складний період співпав з часом виборів ректора. І те, майже щоденне, «біснування», яке ви бачите у соціальних мережах і не тільки, є спробою дестабілізувати роботу університету, використовуючи примітивні прийоми «брудного піару», тим самим загострюючи і без того складну ситуацію. Звісно, усе це є показником рівня «гідності», «честі», «врівноваженості», «колегіальності» та «інтелігентності» моїх опонентів, але не про це зараз мова. Мене, як людину, лікаря і керівника обурює, по-перше, знецінення і перетворення у попіл спільної щоденної п’ятирічної праці викладачів, співробітників, студентів та їх батьків, праці усіх тих, хто повірив, що відновлений університет, який у 2014 році не мав абсолютно нічого, може зайняти гідне місце у системі вищої медичної освіти України. А, по-друге, і на це я хочу звернути особливу увагу, – методичне і планомірне «розгойдування» ситуації у студентському середовищі, його деморалізація, а також вчинення тиску на студентське самоврядування.

  Шановні студенти! Керівництво університету може змінюватися, але ви, ваше професійне майбутнє завжди буде тим, заради чого кожного дня працює наш колектив. Саме ви є тією метою, заради якої усе це починалось і продовжується. Ви знаєте і завжди знали – двері кабінету ректора завжди відчинено для вас.

  Хочу запевнити студентів і їх батьків, що ДЗ «ЛДМУ» – це університет Луганщини, і ні про який переїзд, об’єднання чи, тим більше, закриття не може бути мови! Ми працювали, працюємо і будемо працювати для вас попри усі негаразди, що випали на нашу долю. Я і мої однодумці докладемо максимум зусиль, щоб зберегти та примножити здобутки нашого університету, довести всю необґрунтованість закидів з боку недоброзичливців і зробити все можливе, щоб виплеканий нашими спільними зусиллями університет впевнено розвивався на благо охорони здоров'я населення України. Я закликаю вас бути розсудливими і зберігати спокій. Бережіть себе і своїх близьких!

З повагою, в.о. ректора ДЗ «ЛДМУ» Іоффе І.В.